Březen 2014

Lagoona Blue-Night out

30. března 2014 v 21:39 | Toralei
Nějak se mi Lagoona začíná líbit. :D Asi si brzy někakou koupím. Uvažuji nad Lagoonou Night out.

Jak se vám Lagoona líbí? Máte nějakou doma? XD


Toralei a Frakie venku na inlain bruslí

29. března 2014 v 20:42 | Toralei |  Deníček atd.

venku na inline brusí

Dnes bylo docela pěkné počasí a tak jsem jela bruslit na inline dráhu v blízkém městě. Vzala jsem s sebou Toralei a Frankie a udělala jsem s nimi několik fotek.

Snad se vám líbí!


Můj desing na blog

26. března 2014 v 21:10 | Toralei |  Toralei
Dnes jsem zkusila udělat svůj první desing na blog. Docela ujde, ale nevím vůbec jak ho vložit. Zamračený
Co myslíte? Povedl se mi? (je to můj první desing)


Můj výtvor v PhotoFiltre Studio X

25. března 2014 v 15:09 | Toralei |  Toralei
Je to už několik dní, co jsem si stáhla PhotoFiltre Studio X. Díky návodům na You Tube jsem se už konečně naučila, jak se dělají ikonky and. Na desing na blog si ještě netrofnu, ale nějaký ten pokrok jsem udělala. Mrkající Na obrázku můžete vidět mojí zatím nejnovější a nejpovedenější "ikonku." Je ve větším měřítku, ale to je v tomto případě jedno.Kamera,lebka,jedem!

22. března 2014 v 15:33 | Toralei
Právě jsem zhlédla film Kamera,lebka,jedem! Film je docela povedený,ale čekala jsem možná víc. Nebudu tady rozebírat děj filmu-ti co to ještě neviděli by potom věděli co se ve filmu dělo. Ale klidně bych to sem mohla napsat,nikdo to přece nečte! Ne?


Moje nová panenka Catrine Demew

20. března 2014 v 17:51 | Toralei |  Deníček atd.
Dnes jsem navštívila jedno nákupní centrum v Kladně. Bylo tam POMPO,takže jsem se tam mrkla,ale nemohla jsem uvěřit vlastním očím! Měly tam Toralei jako "superhrdinku",jako oživlou příšerku a také z edice Coffin Bean a plno jiných panenek z kolekce Scaremester, Frights,camera,action atd. Mezi nimi byla také Catrine DeMew. Byla z kolekce Scaremester. Bylo to pro mě těžké rozhodnutí jestli si jí koupím místo Toralei....nakonec jsem si ji ale koupila. Usmívající se No,levná zrovna nebyla. Zamračený Myslím,že stála 650 Kč a to už je docela dost. Já bych za ní dala maximálně do 500 Kč.
Panenkou Catrine jsem zkopletovala svou celou kočičí sbírku Monster High. Další panenku si koupím až za delší dobu.....


Frights,camera,action!

19. března 2014 v 18:00 | Toralei
Dnes 19.3. má vyjít film Kamera,lebka,jedem! Já jsi ho stáhnu- našla jsem ho na Fastshare. (stačí kliknout na odkaz a přesunete se na určitý soubor.
Film zabírá ale docela dost místa. Kolem 860 MB. Křičící Ale to je mi jedno. Smějící se Pošlu si ho do svého tabletu a celý si ho pustím. Usmívající se Obzvláště na ty nové postavy. Zatím jsem viděla jenom triler v CZ.
Tenhle článek, ale prosím kopírujte se zdrojem! Ale stejně to nikdo nečte, takže márná snaha pro mě. Plačící

Toralei v Mariánských lázní.

18. března 2014 v 17:53 | Toralei |  Toralei
O jarních prázdninách jsem navštívila Mariánské lázně. Vzala jsem s sebou Toralei a udělala jsem s ní docela dost fotek. A teď několik informacích o Mariánských lázní. Je na prachy


Mariánské Lázně (německy: Marienbad) jsou město v Karlovarském kraji, 25 km jihovýchodně od Chebu. Město zaujímá rozlohu 51,78 km² a žije zde přes 13 tisíc obyvatel. Mariánské Lázně jsou nejmladší z proslulého trojúhelníku západočeských lázeňských měst.


Přírodní podmínky

Město se nachází v údolí jižně od CHKO Slavkovský les. Parky v centru města protéká ze severu na jih Úšovický potok, který je veden v regulovaném korytě. V jedné části města je sveden do tunelu pod zástavbu. Z východních svahů do města přitéká také Pstruží potok.

Minerální prameny

V Mariánských Lázních a okolí vyvěrá na 100 minerálních pramenů s obsahem oxidu uhličitého a minerálních solí, z nichž je zachyceno a využíváno 53 pramenů. Jedná se o studené železnaté kyselky, odlišného chemického složení. K pitným kúrám se používá především těchto šest hlavních pramenů: Křížový, Rudolfův, Karolinin, Lesní, Ambrožův a Ferdinandův. Mariin pramen, který dal městu název, je pouze vývěr plynu - oxidu uhličitého. Prameny a jejich léčivé účinky byly známy dávno před založením lázní obyvatelům okolních vesniček. K dalším pramenům Mariánských Lázní patří: Alexandřin, Antonínův, Balbínův, Hamelika, Medvědí, Pirátův a Prelátův.
Mariánské Lázně
zdoj wikipedia
A teď několik fotek.....Poblíž Mariánských lázní se nachází také lyžařský areál a kousek od něj Boheminium ("miniatury") českých památek.
Vzala jsem tam Toralei též a udělala jsem také nějaké fotky.


Mám v plánu udělat další prezntačku ve které se tyto fotky budou zobrazovat. Bude v ní docela dost fotek, takže se máte na co těšit. Ale myslím tím ty, co to nenudí sledovat! :D
Takže mi nezbývá než vám popřát hezký den a zase někdy na viděnou! Ahoj!

Tak jsem vyhrála fotku měsíce na Facebooku Monster High ČR

18. března 2014 v 17:51 | Toralei |  Ostatní

Je to asi 7 dní od vyhlášení fotky měsíce na facebookovém webu Monster High Česká republika. A nemohla jsem tomu uvěřit, já tu soutěž vyhrála! Nesoutěží se ale o žádné ceny, ale to je mi jedno! :D A navíc jsem tím přesvědčila rodiče, že si zasloužím koupit další monsterku. I když mi bylo řečeno, že jich mám až moc a že už pravděpodobně žádnou nedostanu. :D No, jsem za to strašně šťastná.....

Tady je fotka a text, který Monster High k fotce napsal.

S monstrózní radostí vyhlašujeme nejlepší fotografii za měsíc únor. Nejvíce se nám líbila fotka Frankie Stein od Káji Zýkové. Vítězce blahopřejeme a těšíme se na další vaše snímky.
Fotka: S monstrózní radostí vyhlašujeme nejlepší fotografii za měsíc únor. Nejvíce se nám líbila fotka Frankie Stein od Káji Zýkové. Vítězce blahopřejeme a těšíme se na další vaše snímky.


Vložila jsem desing na blog!!!

17. března 2014 v 20:56 | Toralei |  Deníček atd.

Tak tohle je pro mě životní úspěch v blogování! Já tu šablonu vložila správně!!! Koncečně ten blog vypadá normálně a začnu s tím AFFS :D . Šablonu jsem našla na mh-moje-monsterky.blog.cz Je opravdu povedená, líbí se mi. Usmívající se A konečně jsem pochopila, že Blog.cz je lepší než Blogger.... a vrhnu se do přepsání nějakých článků z mého starého blogu, které měly úspěch ------ myslím tím 1 komentář. XD