Duben 2014

Sirena Van Boo

30. dubna 2014 v 18:49 | Toralei |  Monster High dolls
Musím říct, že na tom obrázku vypadá pěkně,myslím, že se jedná o její 3D verzi, třeba nás Mattel ještě může překvapit...


PS: Trochu nekvalitní fotka, ale to snad nevadí.

Vyhodnocení kontroly Affs

30. dubna 2014 v 18:34 | Toralei

"Udělala jsem takové vyhodnocení kontroly affs a jsem s ní docela spokojená. Docela mě překvapilo, že se zapsali ti, co patří mezi mé oblíbené blogy a to jsem ráda, prostě díky! A teď už vyhodnocení kontroly."

Ti kteří se zapsali a zůstávají Usmívající se:
Audrey
Linda
○Lagoona○Blue○
Bonnie
BebBe
Toralei Stripe

Nezapsali se,mažu:
Robbeca
Danča

Docela je mi líto, že se nezapsala Robecca Payne, jelikož patří k mým oblíbeným spřáteleným blogům, ale to už je jedno....

Doufám, že budeme nadále affs a ahoj! - podpis od by Linda. (My affs)
Cleo De Nile-I love shoes kreselná

29. dubna 2014 v 14:14 | Toralei |  Monster High dolls
Musím říct, že jako kreslená vypadá docela zajímavě, jako "egyptská princezna" a to mě na ní přijde tak zajímavé...prostě se mi líbí. A jak se líbí vám? XDPoznáte, kdo to je?

27. dubna 2014 v 14:54 | Toralei
Dnes jsem nevěděla, co mám napsat na blog, a tak jsem se rozhodla udělat takovou hádanku. Poznáte jaká panenka je na fotce?


Catrine

26. dubna 2014 v 10:24 | Toralei |  Monster High dolls
Nádherná fotka!


Grace Reaper

25. dubna 2014 v 16:41 | Toralei

Když jsem jako obvykle naštěvovala své spřátelené blogy, zavítala jsem na blog Lindy. Našla jsem tam článek, ve kterém byla zobrazena tato studentka. Mě velmi zaujala... Tak jsem se rozhodla najít několik informací o ní a pak sestavit jeji krátký popis a ještě, prodává se jako panenka! Je ve vlně Dawn of Dance. Zobrazovala se i v krátkých epizodách Monster High! Je i trochu, jako panenka podobná Roshelle Goyle. (účesem)

Dcera Smrtky a lidské ženy, která měla zemřít.
Věk: 170, ale cítí se na 17 let.

Grace má ráda oblečení s krajkami, barvy cukrově růžové. (Jako růžová cukrvá ovata.)
Je nesmrtelná, jako její otec, smrtka. Její nejoblíbenější jídlo jsou jahody-je na nich závislá, její mazlíček je králíček Doomsday. Její nejoblíbenější předmět je drama, neoblíbený je Kousologie (asi) nejvíce nesnáší, když se jí někdo ptá, jestli ho má na "seznamu smrti."

Její přátelé jsou: Ghoulia (BFF) a Abbey a plno jiných studentů, o kterých jste určitě neslyšli.
Její přítel je, jak jsem asi pochopila D´Miltry Stones.


Dále je roztleskávačka (Fearleaders.) A na závěr fotky Grace Reaper jako panenky Monster High.
Snad, už víte, kdo Grace Reaper je. Mě se docela líbí jako kreslená, jako panena o trochu méně, ale jinak se mi trochu líbí.

Meowlody a Purrephone

24. dubna 2014 v 15:49 | Toralei

Nádherná fotka, prostě dokonalé!Kontrola Affs

24. dubna 2014 v 14:16 | Toralei
Moje drahé spřátelené blogy. V poslední době mě sem skoro nikdo z mých Affs nechodí. Takže, abychom jsem si to ustanovili, napíšete do komenářů kontrolu:

  • Přezdívka
  • Adresa blogu
  • Jak často tady komentuješ?
  • Chceš být nadále Affs?
PS: Pokud by někdo nestíhal naštěvovat můj blog, tak ať napíše do komentářů, abych to věděla. Uzavření kontroly je 30.4.!

Rozcestník-Blog a já

23. dubna 2014 v 19:23 | Toralei

O admince blogu

Aneb, jedno místčko, kam jsem napsala své štížnosti na kamarádky

Deníček

Místčko na blogu na mé zážitky.

O admince blogu

23. dubna 2014 v 18:52 | Toralei

Několik slov úvodem..

Rozhodla jsem se, že jsem napíšu takový můj životopis, aby jste věděli jaká jsem....

Někeří už možná už vědí, že se jmenuji Karolína, že jsem takový milovník koček a docela i fanynka Toralei, ale také že ji mi přes X let. X= 10 let. Proč to nechci uvádět kolik mi je? Bývám často terčem posměchu atd.

Moje zájmy...

Ráda fotím své panenky Monster High, ale fotky mám vždy hnusné, nepovedené, prostě strašné. Hraji na klavír a na klávesy, což je ve vysvětlení keybord, kdo nepochopil, tak si to může zadat do vyhledávače ( je to hudební nástroj). :D

Moje povaha..

Jsem stydlivá, nechám se prostě maniulovat od jiných lidí. Jsem hodná, bohužel i z časti pravdomluvná trochu lstivá, rychle se dokáži naštvat, ale to v ojedinělých případech...

Moji přátele atd.

Vezmeme to narovinu. Nemám podstatě žádné pravé přátele, kteří by se mě zastali. Akorát od nich jidiné, co slyším je, že jsem debil. Začalo to už v 1. třídě. Měla jsem kamarádku, jmenovala se Kateřina. Byly jsme kamarádky do té doby, co se neodstěhovala... Ani se nerozloučila... Druhá? S tou ještě jsem, ta je ustávající, ale někdy se více zastává té horší, co mě pořád nadává... Jmenuje se Nikča a mohla bych o ní říct, že je docela pravá. Ve 2. třídě jsem ji opustila... Našla jsem si jinou. Ona mi říkala, že ta nová kamarádka mě docela jen využívá, ale já jí nevěřila. Teď o třetí... Jmenuje se Terka a je to v jistém případě pěkná mrcha. Je doba, kdy od ní neslyším nic jiného než: "Karolíno, ty ji debil, pako..." Zajímavé je však, že si to nechám od ní líbit. Horší však je, že když se mi něco ztratí, ona to hned má... Jsem s ní ale dodnes. S 2. kamarádkou také. Jsou však případy, že já jsem obvykle stranou a mé nejlepší kamarádky se s polu baví a mě si vůbec nevšímají. No, podstat já nemám moc dobré vztahy se všemi lidmi. Moje třída mě tak trochu šikanuje, ale je tu ještě jedna, kterou nesnáším nejvíc. 6. třídu-nikdy jsme si nepadli zrovna do oka...
Kamarádky jsou na mě zlé... Určitě máte mnohem lepší přátelé...

Oblíbené zpěvačky...

Nejraději mám Katy Perry, ale také Avril Lavigne a Cascadu.

Můj názor na školu...

Miluju ji! :D Ne, tak zase moc ne. Chodím tam docela ráda. Mám ráda všechny předměty, až na geometrie. Nejsem přesná, neumím moc rýsovat.

Toť vše. Svou fotku sem nechci dávat. Jsem příliš hnusná.