Opět článek s Monster High aneb novinky na o. webu ČR

15. června 2014 v 11:50 | Toralei |  Novinky a podobně
V poslední době jsem psala pouze o kočkách. Také mám v plánu sem napsat všechna základní kočičí plemena. Tento článek se bude týkat nových epizod Monster High, které se objevily na oficiálním českém webu Monster High. První video se jmenuje Zombie taneček, druhý Normální ghúlka, třetí Přímo na očích a čtvrtý Vřískej s námi.

1. Zombie taneček

Ghoulia vytváří nějaký elixír. Když ho chtěla smýchat s jiným, vybouchl a Ghoulii zachvátila "taneční mánie". Když se dotkla některého studenta, přenesla na něj také taneční mánii. Ten ji pak roznášel na ostatní studenty. V této epizodě se objeví právě panenky Zombie Shake, které jsou Purrsephone a Meowlody a Roschelle Goyle a Venus Mcflytrap.


2. Normální ghúlka

Caty Noir chce začít chodit na Monster High, jako někteří její fanoušci. Studenti, ale i učitelé se k Caty chovají jako k popové hvězdě a ne jako k normální studentce....


3. Přímo na očích

Catty Noir se při snaze zapadnou mezi normální studenty přidá do klubu "mizení", ve které jsou Twyla a Ivisi Billy. Povede se jim Catty skrýt před jejími fanoušky?


4. Vřískej s námi!

Studenti Monster High soutěží proti Upíří akademii. Prohrávají. Toralei je pozbuzuje hláškami typu: Monster High to prohraje, zas poslední z turnaje. Toralei však zanedlouho trefí míč, který kopla zrovna Upíří akademie. Toralei si sežene dres a začne soutěžit. Díky ní Monster High na upíry vyhraje. Pak ji studenty poprosí, jestli by s nimi nesoutěžila zítra proti chrličům. Toralei však odmítne a řekne, že není týmový hráč. Zandelouho přijedou chrliči v autě a vysmějou se studentkám i s Toralei. Toralei se rozhodne, že bude soutěžit se studenty i zítra proti chrličům.
V této epizodě se objeví nová kolekce panenek pod názve Ghouls Sports, mezi které patří právě Toralei, Spectra a Clawdeen.


Videa ke zhlédnutí zde!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anonym anonym | 16. června 2014 v 16:23 | Reagovat

Jůů :D vypadá to dobře někdy se na to možná podívám :-)

2 Bofi Bofi | Web | 17. června 2014 v 23:13 | Reagovat

Pozrem sa . Vyzerá to dobre.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama